PIMIENTO JEWELRY

Pimiento ‘’Herkes için tasarım’’ felsefesi ile değerli anlarınıza eşlik ediyor. Elagan tasarımlarıyla zamansız şıklığı kombinlerinize yansıtan Pimiento özenle tasarlanmış piercing ve küpe modelleri ile sizleri buluşturuyor.


Aksesuarlarımız bazen en değerli aile yadigarımız, bazen uğurumuz, bazen de koruyucumuzdur. Onun aracılığı ile kurduğumuz bağlar ve ona yüklediğimiz anlam sayesinde aksesuarlar moda ve trendlere baş kaldırıp kuşaktan kuşağa geçerek ölümsüzleşiyor.


Pimiento kullandığı farklı üretim teknikleri ve İhracatçı kimliği sayesinde , şimdiye kadar tüm Dünya’da kadınlar için 2 milyondan fazla takı üretti, altın ve takı sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Pimiento İtalya’dan Kolombiya’ya, A.B.D’den Dubai’ye, Hong Kong tan İsviçre’ye 50’den fazla ülkeye ürün ihraç etmektedir. Pimiento olarak ülkemizi, New York, Las Vegas, Miami, Dubai, Vicenza, Arezzo, Hong Kong, Vietnam gibi sektörün en önde gelen fuarlarında temsil etmekten ve Türk mücevherat sektörünün hızla büyüyen markalarından biri olmaktan mutluluk duyuyor genç bir marka olmamıza rağmen kısa zamanda Türkiye ve Orta Doğu’daki önde gelen birçok prestijli mağazada yer almanın heyecanını yaşıyoruz.